Prekės Lietuvoje pristatomos kiekvieną darbo dieną nuo 9.00 iki 17.00. Taip pat prekes galima atsiimti biure arba centriniame kiekvieno miesto pašto skyriuje Pirkėjui patogiu metu. 
 
Siunta su užsakytomis prekėmis paprastai išsiunčiama per 1–2 darbo dienas po užsakymo gavimo ar jo patvirtinimo, jei nenurodytas kitas prekės pristatymo laikas prekės aprašyme. Jei už prekes mokama ne grynais pinigais (kurjeriui pristačius siuntą), tai užsakymo patvirtinimu laikomas apmokėjimas už prekes per paysera.lt sistemą ar išankstiniu pavedimu.
 
Prekių pristatymo terminas 2 - 3 dienos yra preliminarus, be to netaikomas tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pateikimo sąlygas.
 
Prekių pristatymo įkainiai:   

- Atsiėmimas biure Vilniuje Talino g. 10A-11 - nemokamas;

- Pristatymas į Europos Sąjungos šalis - 10 EUR;

- Pristatymas kurjeriu visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją - 2,90 EUR, nepriklausomai nuo užsakymo dydžio;

- Atsiėmimas miesto pašto skyriuje - 2,90 EUR, nepriklausomai nuo užsakymo dydžio;

- Pristatymas kurjeriu į Kuršių Neriją - + 32 EUR.


Dėl iškilusių klausimų, prašome susisiekti su www.ltkvapas.lt konsultantais elektroniniu paštu: eshop@lietuvoskvapas.lt.