Mes labai vertiname Jus, kaip klientą, ir Jūsų poreikių bei lūkesčių patenkinimas mums yra labai svarbus. Mes tikimės, kad būsite patenkinti įsigytomis iš mūsų prekėmis. Jei Jūs nesate patenkinti mūsų gaminiais, prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu eshop@lietuvoskvapas.lt ir mes bandysime spręsti visas iškylančias problemas.
 
1. Užsakymo atšaukimas
 
Jūs galite atšaukti užsakymą prieš išsiunčiant prekę, pranešant apie tai elektroniniu paštu eshop@lietuvoskvapas.lt be jokio papildomo paaiškinimo.
 
2. Prekių grąžinimas
 
Jei nusipirkote vieną iš prekių ir pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, Jūs turite teisę grąžinti nekokybišką prekę(-es) per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai gali būti pakeičiama į kokybišką prekę arba grąžinami sumokėti pinigai. Jei negalite prekės(-ių) grąžinti per 14 dienas, tai būtinai apie tai praneškite email eshop@lietuvoskvapas.lt ir pasistenkite prekę(-es) grąžinti per galimai trumpiausią laiką. Nepranešus per 14 dienų, prekės vėliau grąžinti nebus galima. Prekė(-ės) grąžinamos, Jūsų, t.y. pirkėjo sąskaita. 
Pirkdami internetu, Jūs neturi teisės persigalvoti ir atšaukti pagal Jūsų užsakymą pagamintų ir Jūsų asmeniniams poreikiams pritaikytų daiktų.
Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217".
Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:
•    grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
•    prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
•    grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
•    grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą, priėmimo - perdavimo aktą.
 
Dėl iškilusių klausimų, prašome susisiekti su www.ltkvapas.lt konsultantais elektroniniu paštu: eshop@lietuvoskvapas.lt.